هوشمندسازی مدارس و مهدکودک ها

حسابداری مدارس و مهدکودک ها

برنامه هوشمند سازی مدارس و مهدکودک ها

امکانات سامانه آینده‌ساز

این سامانه جهت هوشمندسازی و مدیریت مدارس و مهدکودک ها شامل بیش از 100 امکانات متفاوت و متنوع می باشد که تعدادی از آن را برای شما شرح می دهیم

مدیریت اخبار و اطلاعیه

والدین می توانند در قالب پیامک و اعلان از کلیه اخبار و رویدادهای مهدکودک یا مدرسه باخبر شوند تا در مصرف کاغذ صرفه جویی شود.

مکاتبه والدین ، مربیان و مدیر

برقراری ارتباط به صورت متنی ، صوتی و تصویری بین مدیر مدارس یا مهدکودک‌ها با والدین یا مربیان. این ارتباط به صورت امن و رمزنگاری شده انجام می پذیرد.

کلاس های مجازی

با این امکان مربیان و مدیران مهدکودک‌ها و مدارس می‌توانند به صورت مجازی و از راه دور با دانش‌آموزان در ارتباط بوده و کلاس‌های آنلاین برگزار کنند.

اشتراک گذاری فایل

با استفاده از این امکان معلمین می‌توانند فایل‌های آموزشی شامل عکس، فیلم، صوت و سایر فرمت ها را به راحتی با دانش آموزان به اشتراک بگذارند.

آزمون آنلاین

معلمین مدارس با استفاده از این سامانه می‌توانند بصورت از راه دور سوالات خود را ثبت کرده و از دانش آموزان بصورت آنلاین یک امتحان استاندارد بگیرند.

مانینورینگ اطلاعات

کلیه اعمال و اطلاعات مهدکودک و مدارس به صورت گزارش و چارت‌های حرفه‌ای در یک صفحه لحظه به لحظه به مدیر گزارش داده می‌شود.

مدیریت پرسنل

مدیریت پرسنل توسط مدیر مهدکودک یا مدرسه می‌تواند انجام پذیرد و بسته به صلاحدید، مدیر می‌تواند هر یک از پرسنل را غیرفعال یا حذف کند.

مدیریت مالی و حسابداری

کلیه اطلاعات مالی و حسابداری مهد یا مدرسه می‌تواند توسط مدیر کنترل و مدیریت شود. مدیر می تواند گزارش‌های متنوعی از این اطلاعات دریافت کند.

گزارش گیری

بیش از 50 گزارش متنوع به صورت متنی، چارت و نمودار جهت اطلاع مدیر از نحوه عملکرد دقیق مدرسه یا مهدکودک و پرسنل در سامانه قرار داده شده است.

عکس ، فیلم و صوت

والدین می توانند تمامی لحظات خاطره انگیز فرزندشان را طی یک سال در گالری برنامه در قالب فیلم و عکس مرور کنند.

نظرسنجی

برگزاری نظرسنجی بین والدین از جمله امکاناتی است که مدیر مدرسه یا مهدکودک می‌تواند از آن در جهت بهبود عملکرد آموزشگاه استفاده نماید.

برنامه آموزشی و تغذیه

والدین می توانند به صورت روزانه در جریان برنامه ریزی آموزشی و تغذیه فرزندشان قرار گیرند و دیگر نگران تحصیل یا تغذیه فرزندشان نباشند.

پرداخت آنلاین

والدین می توانند در منزل براحتی و به صورت آنلاین مبالغ مورد نیاز را به حساب مدرسه یا مهدکودک پرداخت کرده و در جریان کلیه پرداختی ها قرار گیرند.

مقالات روانشناسی

روان شناسانی که در زمینه کودکان فعالیت قابل توجهی دارند به صورت روزانه مقالاتی را جهت مشاهده والدین در برنامه قرار می دهند.

توانمندی کودکان

در ابتدای سال تحصیلی مربی می تواند نقاط ضعف و قوت کودک را ثبت کند تا در طول سال والدین شاهد پیشرفت مهارت های فرزندشان باشند.

آموزش و راهنما

تمامی برنامه‌ها بر روی گوشی‌های اندروید و iOS قابل نصب بوده و یک کتاب راهنما به همراه توضیح کلیه جزئیات به مدرسه یا مهدکودک تحویل داده می‌شود.

سرورهای اختصاصی

سامانه آینده‌ساز توسط سرورهای قدرتمند اختصاصی مدیریت و پشتیبانی می شوند لذا امنیت اطلاعات کاملا حفظ شده است.

پیامک نامحدود

پنل پیامکی سامانه آینده‌ساز باعث گردید است که تمامی والدین براحتی در جریان تمامی امور مدرسه یا مهدکودک بدون نیاز به اینترنت قرار گیرند.

امنیت اطلاعات

کلیه اطلاعات مدارس و مهدکودک‌ها بصورت رمزنگاری شده و با امنیت تمام در سامانه ذخیره و محافظت می‌شود که به صورت روزانه از آنها نسخه پشتیبان تهییه می‌گردد.

پشتیبانی

کلیه واحدهای پشتیبانی سامانه بصورت تمام وقت پاسخگوی سوالات و پیگیر مشکلات والدین و پرسنل مدارس و مهدکودک‌ها هستند.

مشاورین و روانشناسان

کارگروه سامانه آینده‌ساز شامل مشاورین و روانشناسان زبده و خبره‌ای می‌باشند که در زمینه کودکان از سابقه بالایی برخوردارند.