هوشمندسازی مدارس و مهدکودک ها

حسابداری مدارس و مهدکودک ها

برنامه هوشمند سازی مدارس و مهدکودک ها

درباره سامانه آینده ساز بیشتر بدانید!

سامانه آینده ساز در سال 1393 با همکاری یک تیم خبره در امر برنامه‌نویسی تهییه و تولید شده است که تا به امروز موفق به دریافت جوایز و لوح‌های افتخار متعددی بر اساس آراء کاربران و رعایت حقوق مصرف کنندگان از طرف سازمان‌ها و مقامات ذیصلاح شده است. بسیار خرسندیم که توانسته‌ایم تا امروز به بسیاری از مهدکودک‌ها و مدارس مطرح کشور ارائه خدمت کنیم لذا کسب رضایت والدین و پرسنل عزیز به عنوان برگ برنده‌ای از بزرگترین افتخارات ما بوده است. سامانه آینده‌ساز به صورت مداوم در حال بروزرسانی و تهییه امکانات جدیدی است که پرسنل و والدین بتوانند هرچه راحت‌تر با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و امر آموزش برای دانش آموزان بیشتر از هروقت لذت بخش‌تر و جذاب‌تر باشد. این سامانه بر اساس نتایج و نظرات مدیران، انقلابی در ارتقاء سطح کیفی آموزش کشور می‌باشد چرا که در اینجا تکنولوژی و آموزش با یکدیگر ادغام شده در نهایت مدیریت و آموزش بسیار جذاب تر و لذت‌بخش‌تر خواهد بود.

“اینک که سامانه آینده ساز، با زحمات گروهی متخصص و با تکیه بر مدیران مجرب و توانمند و همچنین تلاش و همراهی کارکنان جوان و متعهد، به جایگاه والایی دست یافته است، لازم است تا این فرصت استثنایی را قدر دانسته و با بسترسازی تحولات آموزشی، پیشرفت و اعتلای هرچه بیشتر نام و جایگاه سامانه آینده‌ساز را به دست آوریم. ما با بهره‌گیری توانمان از جوانان هوشمند و صاحب دانش و نیروهای مجرب و کارآزموده، به ابداع و بررسی مدل‌های جدید آموزشی پرداخته تا بتوانیم ضمن حفظ پیشتازی به عنوان اولین سامانه رسمی هوشمندسازی مؤسسات آموزشی کشور، با درک صحیح و کارشناسانه از فضای آموزشی و شناسایی نیازهای موجود، موجبات اعتماد و رضایت‌مندی هر چه بیشتر مدیران و والدین گرامی را به عنوان ارزشمندترین سرمایه‌های خود فراهم آوریم.”

علیرضا موسویمدیریت سامانه آینده ساز

با گروه ما بیشتر آشنا شوید

تیم سازنده و مطرح آینده ساز از گروهی افراد جوان و نخبه کشور تشکیل شده که همگی دارای مدرک فوق لیسانس و دکتری از دانشگاه‌های مطرح کشور از قبیل امیرکبیر و دانشگاه صنعتی می‌باشند.
اعضای ما همگی از برترین‌های برنامه نویسی کشور می‌باشند که بیشتر آنها در مسابقات کشوری و حتی جهانی موفق به کسب مقامات متعددی شده‌اند.

انجام پروژه‌های متعدد دولتی جهت ارگان هایی نظیر صنایع الکترونیک، تعاونی مسکن‌ها، اداره گاز استان فارس و ارتقاء و بهبود امنیت سیستم‌های بانکی کشور از جمله افتخارات این گروه می باشد.

گروه ایده سایمان در 12 سال قبل طی برگزاری مسابقات رباتیک تشکیل شده است که در همان سال موفق به کسب مقام سوم مسابقات AUTCUP یا فیراکاپ آزاد ایران شده‌ایم.
پس از آن پیشنهادات بسیاری از داخل و خارج از کشور جهت تولید سیستم‌های هوشمند در زمینه هوش مصنوعی و رباتیک دریافت شد که در پی آن پروژه های بسیاری ساخته و تولید شده است که هم اکنون به صنعت و پیشرفت کشور کمک بسزایی کرده است.

سامانه آینده ساز یکی از جدیدترین پروژه این گروه می‌باشد که امید است بتوانیم در پی آن قدمی نو و مهم در راستای آموزش و پرورش کشور برداشته و موجب پیشرفت هر چه بیشتر دانش‌آموزان و جوانان کشور عزیزمان باشیم.

از جمله مقامات کسب شده این گروه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- کسب مقام سوم مسابقات AUTCUP
2- مقام اول در مسابقات ملی کدکاپ ایران
3- مقام هشتم در مسابقات جهانی TopCoder
4- مقام دوم در مسابقات برنامه‌نویسی بیان
5- مقام پنجم در مسابقات دانشجویی ACM
5- مقام سوم در مسابقات دانشجویی ACM
6- اخذ جایزه از شرکت Microsoft جهت عیب‌یابی حفره‌های امنیتی

گروه ما و حاصل تلاش آنها

0

مقام داخلی

0

مقام بین المللی

0

پروژه انجام شده

0

برنامه نویس فعال